Ziemassvētku pasākumi

17.12.2018 - 21.12.2018

img_3332.jpgGaidot Ziemassvētkus,  skolēni šogad iesaistījās skolas parlamenta ierosinātajā saldumu ziedošanas akcijā, lai svētku prieku dāvātu gan Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem, gan Strazdes bērnu nama iemītniekiem. Savukārt popgrupa "Abaviņa" iepriecināja ar skanīgām dziesmām.

Svētku sajūtu cits citam un sev radījām, gan noformējot skolas ēkas logus un klašu telpas, gan rakstot vēstules un apsveikumus, gan piedaloties Ziemassvētku dziesmu dziedāšanas zibakcijā kādā no starpbrīžiem. 

20.decembra pēcpusdienā pie svētku eglītes pulcējās sākumskolas klašu skolēni un viņu vecāki. Teātra pulciņa dalībnieki vadītājas Ivetas Gruntes vadībā bija sagatavojuši uzvedumu "Abru taisītājs". Uzstājās popgrupa"Abaviņa" un 1.klases koris, kā arī sarīkojumu un tautisko deju dejotāji. Prieks, ka tika godināti apmēram 70 skolēni, kas ir labākie mācībās. Bet vakara izskaņā visi varēja atpūsties disenītē kopā ar Kašeru.

21.decembrī Ziemassvētkus skolā svinēja 7.-12.klases skolēni. Svinīgajā pasākumā uzstājās vidusskolas teātra pulciņa dalībnieki, bet pēc tam  ballē  muzicēja grupa "Vētrasputni".

printēt


<>


Jaunākās galerijas