Biznesa spēļu konkursa "Ceļš uz bagātību!" finālā 2.vieta!

26.03.2019

Jau septīto gadu Vislatvijas skolēnu projekts “Esi Līderis!” organizē biznesa spēļu konkursu “Ceļš uz bagātību”. Tā mērķis ir attīstīt biznesa domāšanu, uzņēmējspējas, īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskai pielietošanai reālās biznesa situācijās, faktoru analīzei, lēmumu pieņemšanai, prasmēm plānot un domāt tālredzīgi. Kandavas K.Mīlenbaha  vidusskolas vecāko klašu komandas katru gadu piedalās šajās spēlēs, izņēmums  nebija arī šis gads.

1. martā Talsos, AS “Talsu autotransports”, norisinājās šī konkursa Kurzemes reģiona pusfināls, kurā piedalījās 10 komandas no dažādām Kurzemes vidusskolām. Mūsu skolu šogad pusfinālā pārstāvēja piecas komandas:  “Dzirkstelītes” (12.kl.), “Sekvence” (11.kl.), “Džitaki” (11.kl.), “Trakmēneši” (11.kl.) un “Saules meitas” (10.kl.). Visas komandas aktīvi un mērķtiecīgi cīnījās savā starpā, izmantojot dažādas stratēģijas un zināšanas par uzņēmējdarbību.
 Pusfinālā komandas “Džitaki”, “Trakmēneši” un “Saules meitas” tika pie atzinības rakstiem. Komanda “Sekvence” ieguva 3.vietu, bet komanda “Dzirkstelītes” -1.vietu, tādējādi iegūstot iespēju piedalīties biznesa spēļu finālā, kas notika  26. martā Rīgā. 

    Finālā satikās 12 labākās komandas no visas Latvijas. Liels prieks, ka divas no tām bija mūsējās! Finālsacensībās komandām bija jānodarbojas ar biznesa ideju pičošanu un jāaizstāv sava biznesa ideja. 
        Arī  šoreiz no mūsējiem labāk  veicās 12. klases komandai “Dzirkstelītes” (Nora Jurjaka, Marta Šteinberga un Līva Riekstiņa). Meitenes finālā izcīnīja godpilno otro vietu un balvā saņēma 200 eiro dāvanu karti no uzņēmuma  “Printfull”. 
                                                              

                                              Dace Vilkauša, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas komerczinību skolotāja<>


Jaunākās galerijas