Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Aktualitātes

Dāvināšanas prieks

20.12.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

4126816708565506898107336992003162761659434n.jpgAr jaunām spēlēm, grāmatām, rotaļlietām, mašīnu trasītēm, lego un citām interesantām mantām ir papildināti skolas  rotaļu istabas plaukti. Sirsnīgs paldies visiem, kas atsaucās! Nosaukt visus nav iespējams, jo dāvināšanas prieks vēl turpinās. Lai gaišs un priecīgs Ziemassvētku laiks!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ziemassvētku ieskaņas pasākums sākumskolai

19.12.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

4114986258559297998728221938340746490368213n.jpg“Šai brīnišķā dienā
Egļu zarā ikvienā 
Mirdz gaismiņa maza
Un sirdī prieks.” 
Tā vēstīja kāda  dziesma  šodien notikušajā  Ziemassvētku ieskaņas pasākumā  mūsu skolas 1.-6. klases skolēniem. 
 Uzstājās paši. 4.a klase iepriecināja  ar enerģisku dāvanu deju, par tās sagatavošanu paldies viņu klases audzinātājai Lāsmai Mūrniecei.
Klātesošajiem  patika arī koncerta repertuārs, jo skolotājas Ivitas Lejas koru un ansambļa dziedātāju skanīgajām  balsīm ik pa brīdim kāds uzdziedāja līdzi arī skatītāju pusē.
Pēc tam visi uzmanīgi vēroja  6.b klases un viņu audzinātājas Aivas Ķēniņas  iestudēto Leldes Stumbres ludziņu “Ballītis ballējas”. 
Pasākuma noslēgumā skolas direktors pateicās skolēniem un skolotājām par ieguldīto laiku, darbu un svētku svinēšanas maratona atklāšanu.

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Lai skaistāk, gaišāk un līksmāk!

18.12.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img-20231219-wa0001.jpgSkolas direktors Uģis Brūklene pateicas par operatīvo un produktīvo sadarbību starp skolas parlamenta jauniešiem, skolēnu tētiem un skolas personālu. Vakar vakarā pēc darba tika realizēta zibakcija, kuras rezultātā, apvienojot prasmes, skolas fasāde un teritorija tika izgaismota ar mirdzošām lampiņu virtenēm. Viss aizsākās, direktoram iepazīstoties ar skolēnu parlamenta jauniešiem. Pēc viņa ierosinājuma skolēni uzrunāja vecākus, un aicinājumam atsaucās Kaspars Muskeits, Kārlis Kristaps Šteinbergs, Jānis Subers, Edgars Šteinbergs, Edgars Freimanis un Uģis Romānovs. Vīri kopā ar skolas direktoru Uģi un apsaimniekotājiem Vairi un Valēriju kāpa kokos, līda apstādījumu dzīvžogos un izveidoja skolu par "gaismas pili". Prieks par sadarbību visas skolas kolektīva labā. Vienotībā spēks!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Valsts vācu valodas olimpiāde

Sveicam 11 klases skolnieci Mariu Mārīti Hesu ar izvirzīšanu uz vācu valodas valsts olimpiādi   2024.gada 12.janvārī Rīgā.

Paldies skolotājai Ievai Storķei par skolnieces sagatavošanu olimpiādei.

Lai veicas olimpiādē!

Valsts filozofijas olimpiāde

Sveicam 12 klases skolnieci Laumu Rozi ar izvirzīšanu uz filozofijas valsts olimpiādi   2024.gada 20.februārī Rīgā.

Paldies skolotājai Ievai Rožkalnei par skolnieces sagatavošanu olimpiādei.

Lai veicas olimpiādē!

Skolas šaha turnīrs

12.12.2023 - 14.12.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img-20231214-wa0004.jpgLaikā no 12. līdz 14. decembrim  lasītavā norisinājās skolas čempionāts šahā. Tajā piedalīties drīkstēja jebkurš skolēns, kas mācās mūsu skolā. Turnīram pieteicās 15 skolēni, taču no viņiem reāli piedalījās 12 dalībnieki. Turnīra reglaments paredzēja  7 kārtas  ar apdomas laiku 8 minūtes + 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Šāds oficiāls šaha  turnīrs kā pirmais šahista pieredzē bija gandrīz visiem dalībniekiem, izņemot Kristeru Subatnieku (3.a kl.), kuram jau bija šāda pieredze. Kristera pieredze arī noteica viņa uzvaru turnīrā. Otro vietu izcīnīja Timurs Bičkovskis (8.b kl.), trešo – Toms Putniņš (8.b kl.).

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Skolotājai Danutai Evai Bitei balva konkursā "Jaunais skolotājs"

12.12.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

dsc0076.jpg12. decembrī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas zālē svinīgā gaisotnē tika apbalvota dabaszinību un bioloģijas skolotāja Danuta Eva Bite, kura uzvarējusi Latvijas Izglītības fonda un "Latvijas Avīzes" rīkotajā konkursā "Jaunais skolotājs". Balvu skolotājai bija ieradies pasniegt  pats Latvijas Izglītības fonda valdes priekšsēdētājs Ilgvars Forands.

Lepojamies ar mūsu brīnišķīgo kolēģi Danutu Evu Biti. Uzvara un balva Latvijas Izglītības fonda un "Latvijas Avīzes" rīkotajā konkursā "Jaunais skolotājs" godam nopelnīta. Viņa tiešām rosās kā bitīte. Var tikai apbrīnot skolotājas entuziasmu, enerģiju, erudīciju, sirsnīgo smaidu, prasmi sadarboties gan ar kolēģiem, gan skolotājiem, gan vecākiem, gan AS "Latvijas valsts meži". Viņai veiksmīgi izdodas iesaistīt dažādos konkursos un aktivitātēs ne tikai savas audzināmās klases skolēnus vien.

Paldies vecākiem par mūsu skolas dabaszinību un bioloģijas skolotājas Danutas Evas Bites pieteikšanu konkursam.

Lasīt visu ziņu galerija (9)


<>


Jaunākās galerijas