Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Aktualitātes

Forums "Zem iekļaujošās segas"

01.12.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img0172-800x533.jpg1.decembrī Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnese, mūsu skolas 11.klases skolniece Elizabete Baiba Tizenkopfa organizēja forumu „Zem iekļaujošās segas”.
Pasākumā piedalījās 7.-12.klases skolēni un viesi jeb eksperti – Uģis Brūklene, Inga Priede, Varis Krūmiņš, Laura Bičkovska, Jānis Mazitāns, Aleksandra Bērziņa, Ivars Balodis un Liene Zeidenberga. Pasākums tika atklāts ar tieslietu ministres Ineses Lībiņas-Egneres video sveicienu. Forumā tika meklētas atbildes uz šādiem jautājumiem:
Kādas ir jauniešu iespējas iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos?
Cik aktīvi jaunieši iesaistās?
Kādas ir barjeras jauniešu iesaistei?
Kāds ir pašreizējais atbalsts jauniešu iesaistei?
Kāds būtu nepieciešamais atbalsts, lai veicinātu aktīvāku jauniešu iesaisti?

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Noskaidroti konkursa "Sajauktais dzejolis" uzvarētāji

01.12.2023

img-20231201-wa0004.jpg1.decembrī Tukuma bibliotēkas konferenču zālē notika Ojāra Vācieša deviņdesmitgadei veltītā dzejoļu konkursa “Sajauktais dzejolis” noslēguma pasākums. Uz to tika aicināti visi Tukuma novada skolu 1.-6. klašu skolēni, kuri iesūtīja savus dzejoļus konkursam. Dalībnieku darbus žūrija vērtēja 2 grupās: 1.-3.kl. un 4.-6.kl. Kopā konkursam esot iesūtīti 98 dzejoļi. No mūsu skolas konkursam savus dzejoļus iesūtīja 2.b, 3.a, 4.b, 5.a un 6.a klases skolēni. Prieks par panākumiem, jo atzinības rakstus par 1.vietu katra savā klašu grupā saņēma Līva Grīnfelde (3.a) un Amanda Brigere (6.a), otrā vieta Agnesei Šteinbergai (5.a), bet 3.vieta Mikam Šinkem (6.a).

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Valsts angļu valodas olimpiāde

Sveicam 6.a klases skolnieku Jāni Bīronu ar izvirzīšanu uz angļu valodas valsts olimpiādi 4.-12.klasēm  2023.gada 14.decembrī Rīgā.

Paldies skolotājai Maijai Kesenfeldei par skolnieka sagatavošanu olimpiādei.

Lai veicas olimpiādē!

Zinātnes teātris

24.11.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

4030912618391117615546267992475164416942104n.jpg24.novembrī ar projekta 8.3.2.2. “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” atbalstu skolā viesojās SIA ”Zinātnes teātris”, kas novadīja 1.-4.klasei praktiskās nodarbības STEM un vides jomā. Nodarbību tēma bija “Gaiss” . Nodarbībās bija eksperimentu demonstrējumi, kas ļauj skolēniem dziļāk izprast teorētiskās zināšanās, izpētot tās praktiski. Bērni uzzināja daudz interesantu faktu un likumsakarību par gāzēm, kas ir gaisa sastāvā: skābekli, slāpekli, ogļskābo gāzi un citām gāzēm.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Latvijai 105

21.11.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img0100.jpgNovembris - mūsu valsts dzimšanas dienas mēnesis. Novembris ir arī Ojāra Vācieša mēnesis, viņa pasaulē nākšanas, vārda dienas un mūžībā aiziešanas mēnesis. Latvijai svinam 105 gadus, dzejniekam O.Vācietim šoruden būtu 90. Rakstīdams savam laikam, dzejnieks rakstīja mūžībai, pravietiski skatīdamies laikā. Vācieša dzeja aktuāla vēl šodien. Tāpēc mūsu skolas 10. un 12. klases skolēni, skolotāju Ingunas Auziņas un Baibas Leitartes rosināti, abiem šiem notikumiem par godu bija sagatavojuši O.Vācieša dzejas kompozīciju. To papildināja dziesmas ar dzejnieka O.Vācieša vārdiem, ko dziedāja Kate, Rimants, Evelīna un palaikam viņiem piebiedrojās arī dzejas runātāji.

Lasīt visu ziņu galerija (26)

Mācības attālināti no 14. līdz 17.novembrim

img-20231113-wa0001.jpgSaistībā ar skolotāju un skolēnu pieaugošo saslimstību  3.-12.klašu skolēniem mācības no 14.līdz 17.novembrim tiek organizētas attālināti. Mācību procesa norisei sekot līdzi e-klases dienasgrāmatā un epastā!

Pamatojoties uz skolas iekšējās kārtības noteikumiem par attālināto mācību organizēšanas un īstenošanas kārtību, lūgums vecākiem savlaicīgi informēt klases audzinātāju, ja skolēnam kādu iemeslu dēļ nav iespējams piedalīties attālinātajā mācību procesā (arī tehnisku traucējumu gadījumā).

Ja attālināto mācību veikšanai skolēnam mājās nepieciešams skolas dators, vecākiem jāsazinās ar klases audzinātāju, lai vienotos par tā saņemšanas kārtību skolā.

Būsim saprotoši un atbalstīsim viens otru, lai visi kopīgi nodrošinātu veiksmīgu mācību procesu ikvienam skolas skolēnam!

Skolas vadība<>


Jaunākās galerijas