Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pasākumu kalendārs

Iesaisties LNB bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā!

01.06.2023 - 31.12.2023

bernujauniesuunvecakuzurija2023plakats.jpgLatvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs jau 23. reizi izsludina lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" jauno grāmatu kolekciju. Lieli un mazi lasītāji jauno grāmatu kolekciju varēs vērtēt visu gadu un par viņuprāt labāko grāmatu dot savu atsauksmi, lai nākošā gada marta mēnesī Lielajos lasīšanas svētkos varētu paziņot balsojuma rezultātus.

2023. gada programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" katrā vecumgrupā ir jāvērtē piecas grāmatas, bet Vecāku žūrijas kolekcijā – četras, papildus atļaujot izvēlēties jebkuru grāmatu no pārējās kolekcijas, lai arī pieaugušie iedziļinātos bērnu un jauniešu literatūrā.

Skolas bibliotēkā vasarā grāmatas varēsiet saņemt no 18.augusta.

Bernu_jauniesu_un_vecaku_zurija_2023.docx

Lasīt visu ziņu galerija (1)

10.klases iesvētības

16.10.2023 - 20.10.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img-20231019-wa0008.jpgNedēļā pirms skolēnu rudens brīvlaika mūsu skolas desmitie veica iesvētību pārbaudījumus, ko bija sagatavojusi 11.klase. Iesvētību tēma "Kino". Iesvētāmajiem bija iespēja izpausties dažādi - gan ar filmai vai žanram atbilstošu tērpu, gan ar kopīgi veiktiem uzdevumiem, atklājot savu aktiermeistarību.

Piektdien, pirms ģimenes filmas (iesvētību uzdevumu video) skatīšanās, 10.klase mazliet paeksaminēja pašus iesvētītājus, lai noskaidrotu, cik labi tad viņi jaunpienācēju klasi ir iepazinuši, kā arī teica paldies par iesvētību organizēšanu un klasi saliedējošajiem uzdevumiem.

Lasīt visu ziņu galerija (18)


<>


Jaunākās galerijas