Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pasākumu kalendārs

5.klašu sacensības LOK projektā "Sporto visa klase"

05.03.2024

img-20240310-wa0001.jpgLOK projekta “Sporto visa klase” 5. klašu skolēni marta mēnesi  uzsāka ar stafešu un VFS vingrinājumu sacensībām. Vienas no apakšgrupu sacensībām notika 5. martā Kandavas sporta hallē. Tajās sacentās 5 komandas – abas mūsu skolas 5. klases, Kandavas Reģionālās pamatskolas 5. klase,  Mežinieku pamatskolas 5.klase un Babītes vidusskolas 5. klase.

Sacensībās visvairāk punktu ieguva Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 5.a klase, 2.v. – 5.b klasei, 3. vietā Mežinieku pamatskola. 
Lai iegūtu iespēju startēt 10. sezonas fināla sacensībās maijā, kas parasti notiek Jelgavas Olimpiskajā centrā, skolēniem ne tikai jāiegūst visvairāk punktu sacensībās, bet arī jāveic labais darbs un cītīgi jāmācās, jo visām klasēm tiek vērtēts  arī  sekmju vidējais rādītājs.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Popiela "Latviešu hiti"

08.03.2024 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img1850.jpg8. marts mūsu skolā  šogad bija ne vien diena, kad meitenes un skolotājas tika iepriecinātas ar kādu pavasarīgu ziedu vai saldumiņu, bet arī diena pirms skolēnu pavasara brīvlaika. Tāpēc  priecīgi gaisīgā noskaņā  5.-12. klašu skolēni  un arī skolotāji  vakarā paši sev radīja svētku koncertu – popielu “Latviešu hiti”. Popielā  “viesojās” tādas grupas kā “Līvi”, “Nando”, “Latgalīšu Reps”, “Kreisais krasts”, Singapūras satīns”, Bermudu divstūris”, “Pērkons”, “Tranzīts”, Pirmais kurss”, “Citi zēni”, “Labvēlīgais tips”, “Oranžās brīvdienas”, mūziķi - Dons, Lauris Reiniks, Olga Rajecka un violetais koris.

Lasīt visu ziņu galerija (58)


<>


Jaunākās galerijas