Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Skolēnu un pedagogu apbalvošanas pasākums Tumē

18.06.2024

photo-by-ievs-103-1.webp18.jūnijā Tumes kultūras namā notika skolēnu un pedagogu apbalvošanas pasākums. Tukuma novada pašvaldība un Izglītības pārvalde teica paldies par izcilajiem sasniegumiem reģionā un valstī. No mūsu skolas apbalvošanai par sasniegumiem tika izvirzīta 8.a klase, 8.b klase, Feita Marta Peremeža no 9.b klases, kā arī  skolotājas  Danuta Eva Bite un Ineta Krūmiņa.

Mazliet informācijas par  apbalvotajiem - skolotājas Danuta Eva Bite un Ineta Krūmiņa ar 8.a un 8.b klasi piedalījās LVM rīkotajās pētījumu sacensībās "Mežotājs", kur 1. kārtā skolēni veica digitālo pētījumu digitālajā spēlē "Mežotājs" un 2. kārtā veica lauka pētījumu Skolas mežā. Abas klases ieguva atzinības rakstus, bet skolotājas iespēju piedalīties vasaras nometnē - 36 stundu tālākizglītības kursos par mežu. Saņemt apbalvojumu devās pa vienai pārstāvei no katras 8.klases - Zanda Dekšņa (8.a) un Ieva Kārņupa (8.b).

Savukārt 9.b klases skolniece Feita Marta Peremeža tika apbalvota par augstiem mācību sasniegumiem, jo   vērtējumi visos mācību priekšmetos sekmju izrakstā par pamatizglītības programmas apguvi viņai nav zemāki par 8 ballēm.

Vēl jāpiebilst, ka pasākumu vadīja mūsu skolas skolēni  Artus Šimkēvičs un Krišjānis Botmanis.

Lepojamies ar savējiem!

Fotografēja Ieva Krūmiņa.

printēt
photo-by-ievs-051.webp photo-by-ievs-101-1.webp photo-by-ievs-099-1.webp photo-by-ievs-100-1.webp photo-by-ievs-103-1.webp


<>


Jaunākās galerijas