Aktualitātes

Imantam Ziedonim veltītais pasaku konkurss

09.05.2023

3456003686505663802147814529583465731925546n.jpg9.maijā Tukuma bibliotēkā notika Imantam Ziedonim veltīto pasaku konkursu noslēguma pasākums.
Pasaku video lasījumu konkursā “Krāsaino pasaku pavasaris” (1.-4.kl.) no mūsu skolas piedalījās 2.a klases skolniece Dārta Mačanska, viņa iesūtīja video, kurā lasa I.Ziedoņa “Sarkano pasaku”. Taču literāro pasaku konkursam “Imanta Ziedoņa pasaku tēli Tukumā” (5.-8.kl.) no mūsu skolas savas pašsacerētās pasakas bija iesūtījuši trīs 5.a klases skolēni: Miks Šinke, Jānis Bīrons un Šarlote Ulmane-Dankere. Divi no viņiem tika atzīti par konkursa laureātiem un balvās saņēma Zvaigznes ABC dāvanu kartes. Šarlotes sacerēto pasaku Daces Lebedas izpildījumā bija iespēja noklausīties visiem konkursu noslēguma pasākuma dalībniekiem.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Skolas salidojums 2023

29.04.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

r31vsk-48a.jpg29. aprīļa saulainā pēcpusdienā skolas salidojums aizsākās ar atmiņu brīdi vecajā skolā, tagadējā Kandavas jauniešu iniciatīvu centra “Nagla” telpās, kur par vecās skolas absolventu ērtībām rūpējās centra vadītāja Laura Bičkovska, bet par svinīgo daļu - šīs skolas bijušās skolnieces Aksilda Petrevica un Dagnija Gudriķe.

Pasākums iesākās ar muzikālu priekšnesumu, ko  bija sagatavojušas divas 5.a klases skolnieces skolotājas Daces Pereras vadībā. Neliela tagadējās direktores uzruna, un tad  atskats  skolas vēsturē. To palaikam papildināja Dagnijas Gudriķes dzejas rindas par Kandavu. Viņa arī pasākuma beigās uzdāvināja skolai savas 4 dzejas grāmatas. Skolotājas Ilze Plezere, Ginta Immermane un Zigita Kārkliņa bija izveidojušas vecās skolas absolventu izlaidumu fotoizstādi, kas radīja īpašu gaisotni, jo pēdējais izlaidums vecajā skolā bija pirms 45 gadiem.

Lasīt visu ziņu galerija (75)

Pateicības stunda

03.05.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img-20230503-wa0016.jpgŠogad skolā ieviesta jauna tradīcija - pateicības stunda, kurā direktore svinīgi pasacīja paldies un pasniedza nelielas saldumu balviņas interešu izglītības un radošo aktivitāšu, kā arī skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem, kas šī mācību gada laikā ieguldījuši savu laiku un darbu, lai taptu skaisti skolas pasākumi.

Lasīt visu ziņu galerija (23)

Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība 5.klasēm

03.05.2023

img-20230503-wa0002.jpgAprīļa beigās Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā notika skaļās lasīšanas konkurss abām 5.klasēm, lai noteiktu, kuri būs tie skolēni, kas pārstāvēs skolu nākamajā konkursa kārtā 3.maijā Tukumā. No 5.a klases skolas konkursā piedalījās Amanda Brigere, Beāte Grecka un Artūrs Timoško, bet no 5.b klases Gabriela Laurinoviča. Pēc žūrijas vērtējuma tika nolemts uz nākamo kārtu sūtīt 2 dalībniekus – Gabrielu Laurinoviču, kas lasīja fragmentu no D.Valjamsa romāna “Gangsteromīte” un Artūru Timoško, kas lasīja fragmentu no Dz.Tilaka romāna “Piedzīvojumu meistari”.

Tukuma novada nacionālās skaļās lasīšanas sacensības 3.maijā notika Tukuma 2.vidusskolā. Artūrs Timoško tajās ieguva 3.vietu un saņēma kā balvu citu Dz.Tilaka grāmatu “Labo blēņu vasara”.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Tiekamies salidojumā!

29.04.2023 15:00 - 30.04.2023

Lielisks sasniegums 12.kl. skolniecei Ancei Bīronei!

img20230419121009.jpg19.aprīlī mūsu skolu apmeklēja Zemgales plānošanas reģiona un Jelgavas Biozinātņu  un tehnoloģiju  universitātes pārstāves, lai sveiktu mūsu skolas skolnieci  Anci Bīroni ar iegūto I pakāpes diplomu,  tajā ierakstīto  piešķirto iespēju  studēt budžeta grupā augstskolā ārpus konkursa, kā arī naudas balvu Zemgales un Vidzemes reģionu  skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā š.g. 10. martā.  Ar iegūtajiem 78 punktiem (no 80 iespējamiem) Ances darbs “Ektoparazītu prevalence Latvijas teritorijā ligzdojošu  paugurknābja gulbju (Cygnus olo) un ziemeļu gulbju (Cygnus cygnus) populācijās”  tika tālāk izvirzīts uz skolēnu ZPD valsts 47. konferenci Rīgā, kas notika 31. martā RTU telpās.

Lasīt visu ziņu galerija (7)


<>


Jaunākās galerijas