Aktualitātes

E-klases stipendija izaugsmei 10.klases finālistam Ingaram Samiņam

ingars.jpg Šogad pirmo stipendiju izaugsmei, ko E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķir erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” 10. klašu fināla dalībniekiem, saņēma Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas skolnieks Ingars Samiņš.

Latvijas Televīzijas spēle  «Gudrs, vēl gudrāks» notika attālināti, tajā  piedalījās skolēni no visas Latvijas. Ingars spēlēja 3.pusfinālā un iekļuva spēles finālā, kur sīvā cīņā viņš izcīnīja 2.vietu, zaudējot tikai ar viena punkta starpību uzvarētājai.

Ingars spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” piedalījās arī pagājušajā mācību gadā, tas ir, kad mācījās 9.klasē, un arī toreiz nonāca līdz finālam.

Lasīt visu ziņu

Piedalāmies AS “Grindeks” Prāta turnīrā

Šī gada martā Baltijas vadošais farmācijas uzņēmums AS “Grindeks” aicināja Latvijas vidusskolēnus piedalīties “Grindeks” Prāta turnīrā, kas norisinājās tiešsaistē. Prāta spēles norisinājās trīs kārtās, pārbaudot jauniešu erudīciju un atlasot labākās komandas, kas turpināja cīņu par vērtīgām balvām. Turnīrā piedalījās arī trīs Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas komandas: 10. klasi pārstāvēja komanda “Reaktīvie jaunieši”, 11. klasi- komanda „Ko gribam, to darām!”, 12. klasi- komanda “RE4”.

“RE4”, izturējusi atlases kārtu, savu dalību pārstāvēja pusfinālā.

Lasīt visu ziņu

Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.-12.kl.

Sveicam 12. klases skolnieci Katrīnu Martu Krūmiņu ar izvirzīšanu uz latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādi 11.-12.klasēm.

Paldies skolotājai Baibai Leitartei par skolnieces sagatavošanu olimpiādei.

Lai veicas olimpiādē!

Skolas zinātniski pētniecisko darbu konference

zpd1.jpg Nu jau pierasts, ka ik gadu janvārī 11. klasei ir jāpiedalās savu zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšanā skolas konferencē.

Šis mācību gads, kaut nedaudz neparastāks, nebija izņēmums. 14. janvārī notika tiešsaistes konference, kurā tika aizstāvēti 13 darbi.  Tēmas skolēni bija izvēlējušies visdažādākās. Piemēram, tika pētīta mēness ietekme uz cilvēkiem, iemīļotākā krāsa starp  mūsu skolas skolēniem,  mobings skolā, jauniešu uzvedība policijas klātbūtnē. Skolniece Eva Rence bija izpētījusi ģenētisko pazīmju izpausmi savā ciltskokā. Ļoti emocionāls bija puišu pētītais leģendārās sporta skolotājas Gaidas Ģigules dzīvesstāsts.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Attālinātais darbs 22.12.2020. - 04.01.2021.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" 5.35.1. punktu, informējam, ka laika periodā no

22.12.2020. līdz 04.01.2021. skolā administratīvais darbs tiks veikts attālināti.

Kontakttālruņi:
Direktore Daiga Puga – 29418631
Lietvede Lana Elviga - 26994683.

1. semestra noslēgums

18.12.2020 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img_20201223_wa0004.jpg1.semestra pēdējā skolas dienā, kā ierasts, skolēni saņēma savas liecības, tikai saņemšanas vieta un veids gan atšķīrās - bez pulcēšanās, bez dziesmām, dejām, teātra uzvedumiem. 5.-12.klases skolēni skolā ieradās pēc noteikta grafika un liecību saņēma individuāli, nemaz nesatiekot savus klasesbiedrus. Jaunāko klašu skolēniem svētku brīdis bija katram savā klasē. Tikai pašiem centīgākajiem bija iespēja liecību saņemt no direktores. 

Lasīt visu ziņu galerija (18)


<>


Jaunākās galerijas