Pogu vakars 22.02.2013

22.02.2013 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
img_2526.jpg

Kopš šī gada 22. februāra 42 devītklasnieki ir „piepogāti” mūsu skolai, saņemot īpašu keramikas pogu ar skolas iniciāļiem un pamatskolas beigšanas gadu. Aizvadīts šīs skolas vēsturē pirmais Pogu vakars – kaut kas līdzīgs Gredzenu vakaram vidusskolēniem un tomēr citāds. Sākumā atmiņu ceļojums pa 9 skolas gadiem, tikšanās ar bijušajām audzinātājām, pārdomu brīdis pirms saspringtā mācību gada nobeiguma, tad jautrs pasākums ar spēlēm un dejām, kopā aizsākums jaunai skolas tradīcijai.

Savdabīgu apsveikumu bija sagatavojuši astotie – gan izveidojot īpašu Pogu grāmatu, kurā „iepogāt” raibo skolas gadu neaizmirstamākos mirkļus, gan uzdāvinot pašu virpotās adatiņas un uzšūtos spilventiņus 9.klašu audzinātājām. Viņi atgādināja, ka savas pogas ik pa laikam nepieciešams arī spodrināt.

Direktores vietniece audzināšanas darbā novēlēja katram īstajā brīdī atrast vajadzīgo pogu, bet skolotājiem tās pogas, uz kurām uzspiežot, var iegūt vislabāko iznākumu.

Aptaujājot piecpadsmit 9. klases skolēnus par Pogu vakaru, uzzinājām, ka lielākajai daļai tas paticis, tikai daži uzrakstīja, ka Pogu vakars ,,bija galīgi garām”. Daudziem patika, ka tika stāstītas savas atmiņas no skolas gaitu sākuma. Daži skolēni rakstīja, ka abas klases kopš šī pasākuma palikušas tuvākas un ka patikusi diskotēka.printēt


<>


Jaunākās galerijas