Izlaidumi

16.06.2018 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img_0564.jpg16. jūnijs Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā  bija īpašs ar 3 izlaidumiem.

Pirmie priecīgi satraukti savas klases  audzinātājas Ingunas Auziņas vadībā pamatskolas beigšanas apliecības saņemt ieradās 9.b klases skolēni.  Tad raitā solī  savam audzinātājam sekoja 9.a klase, bet, mazliet aizdomājušies par jauniem ceļiem, kas būs jāiet  jau drīz pašiem un nebaidoties, kopā ar audzinātāju  Ivitu Leju no skolas svinīgi un sirsnīgi atvadīties ieradās divpadsmitie.

Skola ļoti lepojas ar šī gada absolventiem, jo izlaidumos tika pasniegtas 14 ozoliņu balvas.  Zelta atzinības saņēma Rūta Liepa, Elza Lepse, Antra Adiene, Anna Dūniņa, Amanda Rudzīte, Evelīna Mileika, Sāra Dūniņa, Alise Fjodorova un Kristiāna Rupeika, bet sudraba atzinības  tika pasniegtas Elizabetei Betijai Baltgalvei, Elīnai Ķēniņai, Andai Beātei Jekovičai, Edgaram Studenam un Agnetai Irinovičai.  Daudzi skolēni saņēma arī pateicības par sasniegumiem sportā, darbošanos skolas parlamentā, tika godināti mācību olimpiāžu uzvarētāji. 

9.a un 12. klase izlaidumā saņēma priecīgu vēsti par to, ka gada laikā nopelnījuši visvairāk žetonu savās klašu  grupās par labajiem darbiem un sasniegumiem, tāpēc  ieguvuši balvu - 250 eiro klases ekskursijai.

 Par jaukiem pārsteigumiem rūpējās arī apsveicēji. 9.a klasei dziesmu veltīja Jēkabs Ludvigs Kalmanis (šo pārsteigumu savai A komandai bija noorganizējusi skolotāja Ligita), jauniešu deju kolektīvs “Imuliņa” ar vadītāju Andru Eimani katrā no izlaidumiem paslavēja tos absolventus, kas kuplina viņu pulciņu, bet “Ozolāji” savējiem dāvināja nevis ziedus, bet  ananasus!  Arī Kandavas  mazpulka vadītājs Ēriks Bite teica īpašu  paldies savam dalībniekam - 12.klases absolventam Kārlim Šteinbergam. 

Vēlam absolventiem izvēlēties īsto ceļu  un ne tikai ļauties sapņiem par nākotni, bet neatlaidīgi, soli pa solītim tos arī sasniegt un piepildīt!  Savukārt pamatskolas beidzējus priecāsimies redzēt mūsu skolā atkal rudenī, uz tikšanos!

printēt

Galerija 1

Galerija 2

Galerija 3
12.klases absolventi un viņu audzinātāja Ivita Leja


<>


Jaunākās galerijas