Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pasākumu kalendārs

12.klases izlaidums

16.06.2023

Mazliet vasarīgas svelmes, balonu gaisīguma un karaliskā peoniju krāšņuma... Nedaudz uztraukuma, sentimenta un lietišķas nopietnības... Mazliet skolnieciskas aizmāršības, mazliet joku un sirsnīgas vienkāršības...Nedaudz  laika vēl kopā kā 18 divpadsmitās klases skolēniem un audzinātājai Lāsmai Mūrniecei...

  Atmiņā katrs paliks ar ko citu – sasniegumiem sportā, dalību skolas pašpārvaldē, pasākumu vadīšanu, muzicēšanu, fotografēšanu, filmēšanu, dzejas rakstīšanu, kavēšanu, dejošanu, nedarbiem, projekta darbiem u.c.  Piemēram, Ingars Samiņš ar mācību sasniegumiem. Viņš vienīgais no klases šogad saņēma skolas atzinības balvu  - sudraba ozoliņu - par  sekmēm, kas augstākas par 8 ballēm, kā arī Tukuma novada Izglītības pārvaldes pasniegto IZM simtgades izcilnieka stipendiju.
           Veiksmīgu turpmāko dzīves un izglītības ceļu  jums visiem,  12.klases absolventi!

Lasīt visu ziņu

Iesaisties LNB bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā!

01.06.2023 - 31.12.2023

bernujauniesuunvecakuzurija2023plakats.jpgLatvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs jau 23. reizi izsludina lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" jauno grāmatu kolekciju. Lieli un mazi lasītāji jauno grāmatu kolekciju varēs vērtēt visu gadu un par viņuprāt labāko grāmatu dot savu atsauksmi, lai nākošā gada marta mēnesī Lielajos lasīšanas svētkos varētu paziņot balsojuma rezultātus.

2023. gada programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" katrā vecumgrupā ir jāvērtē piecas grāmatas, bet Vecāku žūrijas kolekcijā – četras, papildus atļaujot izvēlēties jebkuru grāmatu no pārējās kolekcijas, lai arī pieaugušie iedziļinātos bērnu un jauniešu literatūrā.

Skolas bibliotēkā vasarā grāmatas varēsiet saņemt no 18.augusta.

Bernu_jauniesu_un_vecaku_zurija_2023.docx

Lasīt visu ziņu galerija (1)


<>


Jaunākās galerijas