2013-2014

Sadraudzības nometne Dānijā.

19.08.2013 - 24.08.2013

wp_000132.jpgŠovasar no 19. līdz 24. augustam 10 mūsu skolas skolēni (Sāra Dūniņa, Kitija Balande-Balode, Alise Fjodorova, Ieva Krūzmane, Linda Matiļeviča, Rio Roberts Gūtšmits, Edgars Selezens, Betija Čākure, Danuta Eva Bite un Dārta Kamparzāle) kopā ar vienaudžiem no Mērsraga vidusskolas un Lejres novada pašvaldības skolām (Bramsnæsvigskolen, Hvalsø Skole, Allerslev Skole) piedalījās sorta un sadraudzības nometnē Dānijas pilsētiņā Lejrē.
Nometnē bija apmēram 70 % sporta un 30 % kultūras aktivitāšu. Moto: „Svinēsim svētkus, daloties atšķirīgajā.”

Lasīt visu ziņu galerija (46)

Par putnu ar zīda asti un ne tikai

08.11.2013 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
Pie tevis atlidos putns ar zīda asti
un svešā valodā neatlaidīgi prasīs,
lai tu mācies lidot.
Tu nesapratīsi
un mācīsies visu ko citu.
Putns sēdēs
un zīda asaras raudās.
Lasīt visu ziņu

Eiropas valodu diena

30.09.2013 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

sam_4634.jpgŠajā mācību gadā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sākumskolas skolēni kopā ar skolotājiem ir uzsākuši ES Comenius skolu daudzpusējās sadarbības projektu „Četru varoņu meklējumos”. Projektā pavisam ir iesaistījušās 10 dalībvalstis –Velsa, Somija, Dānija, Vācija, Ugārija, Francija, Igaunija, Spānija,Polija un Latvija. Projekts dos iespēju sākumskolas skolēniem un skolotājiem paplašināt un padziļināt savas zināšanas par šīm ES valstīm. Uzzināt, kas šajās valstīs ir kopīgs un kas – atšķirīgs. Tāpat arī tā būs lieliska iespēja skolēniem rast jaunus draugus citās valstīs, sazinoties ar viņiem internetvidē, izmantojot un paplašinot savas angļu valodas un IT prasmes. Arī skolotājiem šī būs lieliska iespēja iepazīties ar citu valstu izglītības sistēmām.

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Projekta pirmā darba vizīte 27.11.-.01.12.2013.

100_2572.jpgNo 27.novembra līdz 1.decembrim Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolotājas Daiga Puga, Danuta Dude un Inguna Auziņa pabija Comenius daudzpusējā skolu sadarbības projekta „A quest 4 Heroes” pirmajā darba vizītē Šutorfas Susteresch pamatskolā Vācijā.
Šutorfa ir neliela pilsētiņa Vācijas Lejassaksijas federālajā apgabalā, tikai 20 km attālumā no Nīderlandes robežas. Pilsētai ir vairāk nekā 700 gadu sena vēsture. Jau no tās pirmsākumiem pilsētā vienmēr bijusi labi attīstīta rūpniecība. Sākumā pilsētā kā galvenais rūpniecības veids pastāvēja tekstilrūpniecība. Mūsdienās ap pilsētu ir izvietojušās dažādas rūpnīcas, kas nodarbojas ar plastmasas, kartona izstrādājumu ražošanu, metālapstrādi, gaļas pārstrādi u.c.

Lasīt visu ziņu galerija (45)


<>


Jaunākās galerijas