Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas audzēkņu teātra uzvedumi

17.05.2017 18:00 kur : Kandavas kultūras nams

17.maija vakarā Kandavas kultūras namā ar teātra uzvedumiem uzstājās Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas audzēkņi.

Sākumskolas skolēni bija iestudējuši Intas Andersones ludziņu "Pazudusī varavīksne", bet 11.klases kolektīvs - teātra izrādi pēc E.H.Portera grāmatas motīviem "Priecāšanās spēle". (Režisore Iveta Grunte)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Darbdienas pārcelšana

Pamatojoties uz Kandavas novada Izglītības pārvaldes rīkojumu Nr.1-4/13, 11.04.2017.,

5.maija darbdiena tiek pārcelta uz 27.maiju!

printēt

Skolas teātra pulciņa izrāde

17.05.2017 18:00

Kandavas Kultūras namā

17.maijā plkst.18.00

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas skolēnu teātra izrāde:
I.Andersone “Pazudusī  varavīksne”

(sākumskolas teātra izrāde)

 Pēc E.H.Portera grāmatas motīviem “Priecāšanās spēle”
(11.klases kolektīvs)

Ieeja brīva.

izrade.docx

Piesakies drošas riteņbraukšanas apmācībām!

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina pieteikties bērnus vecumā no 9 līdz 18 gadiem drošas riteņbraukšanas apmācību nodarbībām. Papildus informācija un pieteikšanās pie Aivas Ķēniņas, tel. 29294921, e-pasts aivake@inbox.lv. Nodarbības bērniem bez maksas, nepieciešams savs velosipēds.

Praktiskās riteņbraukšanas prasmes ierādīs pasniedzēja Aiva Ķēniņa, mācot tādus elementus kā slaloms (līku loču braukšana caur konusiem), braukšana pa slīpu dēli, braukšana pa šūpoļdēli, braukšana pa šauru joslu, grumbuļainu joslu, braukšana pa smilts segumu, grants segumu, bedreainu ceļu, braukšana ar kravu, strauja bremzēšana, bremzēšana un apstāšanās noteiktā laukumā, bremzēšana uz dažādiem segumiem (arī slidena), braukšana ierobežotā laukumā, braukšana pa apli, astotnieku, "S" burta trajektorijā, priekšmeta paņemšana vienā vietā un nogādāšana citā vietā, braukšana grupā u.c.
Teorētiskās zināšanas bērniem ierādīs pasniedzējs Didzis Zeibots, lai kļūtu par gudriem un zinošiem jaunajiem satiksmes dalībniekiem.

 Riteņbraukšanas apmācību pirmā nodarbība būs 2017.gada 16.maijā. Teorijas apmācība notiks no 5.jūnija līdz 9.jūnijam. Pieteikumus gaidīsim līdz 2017.gada 15.maijam. Kopā 20 stundas praktiskās riteņbraukšanas apmācība un 10 stundas teorijas apmācība. Dalībnieku skaits ierobežots.Praktisko un teorētisko nodarbību plānojums.

printēt Lasīt visu ziņu

Pēdējā zvana svētki

12.05.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Šopavasar, aicinot uz mācību stundām, pēdējais zvans 9. un 12.klasei  izskanēja 12.maijā. Bet, kā jau zināms, katras beigas ir jauna sākums, šoreiz – vēl saspringtākam laikam – eksāmeniem. Tiem mūsu skolā gatavosies 26 devītklasnieki un 18 divpadsmitās klases skolēni. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (55)

Stādām ozolu Latvijai!

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, mūsu skolas pārstāvji piedalījās 24 Latvijas simtgades ozolu stādīšanā pie Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadiona. Skolēnus pārstāvēja 8.a klases skolniece Antra Adiene un 12.kl. skolniece Līva Lauma Truhņēviča. Meitenes kopā ar skolotājiem ozolu iestādīja un deva tam vārdu Kārlis kā mūsu skolai. Mūsu skolas stādītais ozols ir astotais ozolu alejā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)


<>


Jaunākās galerijas