9.klases izlaidums

09.06.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

9.jūnijā apliecību par pamatskolas izglītības apguvi saņēma 26 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēni. Īpaši tika godināti tie, kam mācībās vidējie vērtējumi bijuši virs 8 ballēm: Katrīna Kārņupa, Krista Dankere, Ance Eimane un Patrīcija Elizabete Gūtmane. Kā jau izlaidumos ierasts, skanēja arī apsveikuma un pateicības vārdi gan vecākiem, gan skolotājiem. Bet īpašu paldies absolventi vēlējās teikt bijušajai angļu valodas skolotājai Inesei Ozolai-Zaļajai un klases audzinātājai Evai Šepetovskai.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

K.Mīlenbaha vidusskolas 12.klases izlaidums

02.06.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

2.jūnija vakarā notika Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 12.klases audzēkņu izlaidums.

Absolventus uzrunāja skolas direktore Daiga Puga un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis.

Īpaši tika godināti tie skolēni, kuru mācību rezultāti ir virs 8 ballēm.  Zelta atzinību ieguva 12.klases absolvente Līva Lauma Truhņēviča un sudraba atzinības- Adrija Kindzule un Estere Dravniece.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24) galerija (41)

Mēs lepojamies!

31.05.2017

Pēdējā mācību gada dienā skolā tika godināti tie skolēni, kam ir ļoti labi, teicami un izcili sasniegumi mācību darbā. Zelta godalgas, 2016./2017.mācību gadu beidzot, tika pasniegtas tiem skolēniem, kam liecībās gada vidējā atzīme bija augstāka par 8,5 ballēm:

printēt Lasīt visu ziņu

Pēdējā mācību diena

31.05.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

31.maijā – šī mācību gada pēdējā dienā – skolā tika ievākta jaunā zīļu raža. Skolēni pulcējās aktu zālē, lai kopīgi svinīgā pasākumā suminātu tos, kam izdevies sasniegt labus, teicamus un izcilus rezultātus gan mācību darbā, gan sportā, gan piedaloties dažādos konkursos un projektos. Pavisam šogad tika pasniegtas 48 zelta vai sudraba zīles, tiem skolēniem, kuriem vidējā atzīme ir 8.0 un augstāk. Bet nozīmītes par labām sekmēm saņēma tie skolēni, kuriem liecībā nebija zemāku vērtējumu par “7”. Visvairāk apbalvojamo, kā jau ierasts, bija sākumskolas klasēs: 1.-2.kl.grupā – 29 skolēni, 3.-4.kl. grupā 36 skolēni, 5.-6.kl. grupā – 14 skolēni. Pamatskolas posmā jeb  7.-8.kl. grupā pateicības par sasniegumiem mācību darbā saņēma 13 skolēni, bet 10.-11.kl. grupā - 6 skolēni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Apsveicam apbalvotos!29.05.2017

    Apsveicam Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņus un pedagogus par sasniegumiem starptautiskās, valsts un reģionu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2016./2017.mācību gadā! 

 Apbalvošanas pasākums notiks 31.maijā plkst. 15:00 Kandavas kultūras namā. Laipni aicināti apbalvojamie, iestāžu vadītāji, pedagogi, vecāki.

printēt Lasīt visu ziņu

Puķuzirnis 2017

26.05.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

1.-4.klašu jauno izpildītāju konkurss "Puķuzirnis-2017" šopavasar bija mazliet aizkavējies, jo izskanēja tikai maija beigās, precīzāk, 26.maijā. Arī žūrija šogad bija citāda - bijušie puķuzirnēni jeb vecāko klašu meitenes, kas pašas piedalījušās vokālo izpildītāju konkursos (Elīna Ķēniņa, Marta Šteinberga, Anda Beāte Jekoviča un Kristiāna Rupeika). Priekšnesumi tika vērtēti divās grupās 1.-2.kl. un 3.-4.kl.. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Skolā viesojās zinātkāres centrs "ZINOO"

23.05.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Projekta Nr.8.3.5."Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros skolā viesojās zinātkāres centra "ZINOO" pārstāvji, kas vadīja interaktīvas nodarbības skolēniem, veidojot izpratni par karjeras iespējām zinātnes jomā. Pavisam notika 3 veidu nodarbības: eksperimentu šovs, raķešu nodarbība un improvizācija. Iespēju piedalīties nodarbībās izmantoja arī Vānes un Zantes pamatskolas skolēni.<>


Jaunākās galerijas