Aktualitātes

Ieskats attālinātajā mācību procesā

18.01.2021 - 12.03.2021 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

146177935_1631287793738711_8710149932431311637_n.jpgTāpat kā daudzās citās Latvijas skolās, arī mūsējā, mācības 2.semestrī līdz pavasara brīvlaikam notikušas tikai attālināti. Visi mācību priekšmeti tiek apgūti atbilstoši ierastajam stundu sarakstam, daļa tiešsaistē zoom vidē, daļa darbojoties patstāvīgi pēc skolotāju aizsūtītajām norādēm un pamācībām. 

Attālinātajā mācību procesā skolēniem nākas būt patstāvīgākiem, atbildīgākiem, jo visu laiku nav klāt kāds, kurš uzmana, kas un kā tiek darīts. Taču tas netraucē veikt eksperimentus un novērojumus dabaszinībās, padarboties virtuvē, pildot uzdevumus dizaina un tehnoloģiju stundās, veidot mācību procesā pašiem noderīgas atgādnes un spēles angļu valodā un matemātikā, radīt skaistas un arī praktiskas lietas, apgūt žonglēšanas prasmes, sakopt savu tuvāko apkārtni un satikt pavasari. 

Lasīt visu ziņu galerija (64)

E-klases stipendija izaugsmei 10.klases finālistam Ingaram Samiņam

ingars.jpg Šogad pirmo stipendiju izaugsmei, ko E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķir erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” 10. klašu fināla dalībniekiem, saņēma Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas skolnieks Ingars Samiņš.

Latvijas Televīzijas spēle  «Gudrs, vēl gudrāks» notika attālināti, tajā  piedalījās skolēni no visas Latvijas. Ingars spēlēja 3.pusfinālā un iekļuva spēles finālā, kur sīvā cīņā viņš izcīnīja 2.vietu, zaudējot tikai ar viena punkta starpību uzvarētājai.

Ingars spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” piedalījās arī pagājušajā mācību gadā, tas ir, kad mācījās 9.klasē, un arī toreiz nonāca līdz finālam.

Lasīt visu ziņu

Piedalāmies AS “Grindeks” Prāta turnīrā

Šī gada martā Baltijas vadošais farmācijas uzņēmums AS “Grindeks” aicināja Latvijas vidusskolēnus piedalīties “Grindeks” Prāta turnīrā, kas norisinājās tiešsaistē. Prāta spēles norisinājās trīs kārtās, pārbaudot jauniešu erudīciju un atlasot labākās komandas, kas turpināja cīņu par vērtīgām balvām. Turnīrā piedalījās arī trīs Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas komandas: 10. klasi pārstāvēja komanda “Reaktīvie jaunieši”, 11. klasi- komanda „Ko gribam, to darām!”, 12. klasi- komanda “RE4”.

“RE4”, izturējusi atlases kārtu, savu dalību pārstāvēja pusfinālā.

Lasīt visu ziņu


<>


Jaunākās galerijas