Aktualitātes

Nila Īles muzikālā darbnīca "Ritma un skaņu pasaulē"

02.03.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img3997.jpglatvijasskolassomalogokrasains.jpg2. martā, pateicoties projektam ”Latvijas skolas soma”, mūsu skolā viesojās brīnišķīgi mūziķi - Nils Īle un Maija Sējāne-Īle.

5.-9.klašu skolēni tika iepazīstināti ar dažādiem perkusiju instrumentiem no visas pasaules. Skolēni ne tikai klausījās, bet arī paši izmēģināja muzicēšanu - mūziķu pavadībā radīja skaņdarbu. Tā bija iespēja pataustīt, apskatīt, sadzirdēt neparastos instrumentus, būt dalībniekam vienreizējā orķestrī. Mūzikas ritmi un skaņas valoda deva iespēju atvērties katram skolēnam. Nodarbības noslēgumā visi vienojās kopējā dejā afrikāņu ritmos. Interese bija milzīga, skolēni arī pēc nodarbības vēlējās ilgāk pakavēties sarunās ar mūziķiem, teica viņiem paldies par izglītojošo un atraktīvo nodarbību.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Valsts ģeogrāfijas olimpiāde

Sveicam 12.klases skolnieku Ingaru Samiņu ar izvirzīšanu uz ģeogrāfijas valsts olimpiādi 9.-12.klasēm  2023.gada 13.aprīlī Rīgā.

Paldies skolotājai Inetai Krūmiņai par skolnieka sagatavošanu olimpiādei.

Lai veicas olimpiādē!

Dalība CSDD konkursā "Gribu būt mobils!"

23.02.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img3055.jpg6.a klases komanda “Jautrās bites” piedalījās CSDD konkursā “Gribu būt mobils” un no 25 Tukuma reģiona komandām iekļuva desmitniekā jeb pusfinālā, kas februāra beigās norisinājās mūsu skolā. Konkursā skolēni ieguva atzinību un veicināšanas balvas, kā arī vēl nebijušu pieredzi. Tā bija izglītojoši pavadīta diena, veicot dažādus uzdevumus - interaktīvus, sportiskus un izzinošus.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Skolēnu uzņemšana 1.klasē.

uznem-skolenus-1-klase--1.jpgKandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola uzņem 2016.gadā dzimušos bērnus 2023./2024. mācību gada 1.klasē.

 Piesakot bērnus, vecāki (aizbildņi) uzrāda personu apliecinošu dokumentu un  bērna dzimšanas apliecību, un  aizpilda skolas iesniegumu.
Iesnieguma sagatave šeit ar elektronisko parakstu šeit
Iesnieguma pielikums šeit

Dokumentus var iesniegt:

  • Ar elektronisko parakstu sūtot uz oficiālo skolas e-pasta adresi:  milenbaha.vidusskola@tukums.lv  
  • Klātienē -darba dienās skolas lietvedībā no 8.00 līdz 16.00, iepriekš sazinoties pa telefonu 63181887.Dalība konkursā "Misija Jūra 2030"

22.02.2023

.jpgVentspils Augsto tehnoloģiju parka izglītības telpa “Nākotnes klase” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru 2022.gada novembrī izsludināja konkursu 4.-9. klašu skolēniem ar iespēju balvās iegūt aizraujošus eksperimentu komplektus Baltijas jūras izzināšanai, bezmaksas “Nākotnes klases” izbraukuma nodarbību savā skolā un apmaksātu Latvijas zinātnes centru apmeklējumu.

No mūsu skolas šajā  konkursā piedalījās 6.a un 7.a klase. Abas tikušas to skaitā, kuri saņems eksperimentu komplektus Baltijas jūras izzināšanai.

 Paldies abām klašu audzinātājām Danutai Evai Bitei un Inetai Krūmiņai par skolēnu iesaisti konkursā!

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Gredzenu vakars 2023

17.02.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

33146141113410451964687844368754561513799670n.jpgKur ir Emīls, tur ir arī “Emīla nedarbi”. Šoreiz tie bija mūsu skolas Gredzenu vakarā - 12. klase kopā ar savu audzinātāju Lāsmu Mūrnieci bija sagatavojuši gaumīgu un atraktīvu teātra uzvedumu pēc filmas “Emīla nedarbi” motīviem. Pasākumā bija arī ieskats nākotnē, precīzāk, 2038.gada salidojumā, un atskats pagātnē – 10. klases septembrī. Pirms katra gredzena saņemšanas skolēniem bija jāatmin vai jāatceras, kurš no viņiem ir skolotājas lasīto rindu autors.

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Sacensībās "Drošie un veiklie"

21.02.2023

img-20230221-wa0001.jpg21.februārī Pūres pamatskolas sporta hallē notika Tukuma novada skolu sacensības "Drošie un veiklie". Uz sacensībām no mūsu skolas devās 4.klašu apvienotā komanda - Lauma Rozenbauma, Amanda Šupstika, Anna Lūcija Asare, Evija Samiņa, Agnese Šteinberga, Ralfs Tarasovs, Reinis Dūniņš, Linards Puplaks, Tomass Mačanskis un Artūrs Drīksna.
Piecu komandu konkurencē iegūta 1.vieta un ceļazīme uz Zemgales reģiona sacensībām.

Lasīt visu ziņu galerija (5)


<>


Jaunākās galerijas