Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pasākumu kalendārs

Skrējiens Kandavai

03.11.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img20231103115458.jpgPatriotisma mēnesi iesākām ar skrējienu Kandavai. Lai arī tiešraide neizdevās tāda, kā cerējām, galvenais jau bija pats skrējiens. Lielā stafete, kurā piedalījās visu klašu skolēni. Stafetes pirmie skrējēji bija  Braiens  no 1.a klases un Sindija no 6.b klases. Filmēja un komentēja skolotājs Gatis.

Paldies skolotājai Aivai par iniciatīvu un plānošanu un visiem, kas gan piedalījās, gan palīdzēja skrējiena veiksmīgai norisei.
Mēs to paveicām!

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Iesaisties LNB bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā!

01.06.2023 - 31.12.2023

bernujauniesuunvecakuzurija2023plakats.jpgLatvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs jau 23. reizi izsludina lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" jauno grāmatu kolekciju. Lieli un mazi lasītāji jauno grāmatu kolekciju varēs vērtēt visu gadu un par viņuprāt labāko grāmatu dot savu atsauksmi, lai nākošā gada marta mēnesī Lielajos lasīšanas svētkos varētu paziņot balsojuma rezultātus.

2023. gada programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" katrā vecumgrupā ir jāvērtē piecas grāmatas, bet Vecāku žūrijas kolekcijā – četras, papildus atļaujot izvēlēties jebkuru grāmatu no pārējās kolekcijas, lai arī pieaugušie iedziļinātos bērnu un jauniešu literatūrā.

Skolas bibliotēkā vasarā grāmatas varēsiet saņemt no 18.augusta.

Bernu_jauniesu_un_vecaku_zurija_2023.docx

Lasīt visu ziņu galerija (1)


<>


Jaunākās galerijas