Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pasākumu kalendārs

Lāčplēša dienai veltīts atceres brīdis

10.11.2023

img20231110082637.jpgKaut arī šodien ir Mārtiņdiena un Lāčplēša diena  būs tikai sestdien, jau šorīt audzināšanas stundas laikā skolotāji un skolēni pulcējās skolas priekšā uz muzikāli informatīvu pasākumu, lai saprastu, kāpēc ir  Lāčplēša diena, atcerētos brīvības cīnītāju varonību un godinātu viņu piemiņu.
Noskaņu palīdzēja radīt lāpu ugunis, skolēnu sagatavotie muzikālie priekšnesumi un  vēstures skolotājas Ievas Rožkalnes stāstījums.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Iesaisties LNB bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā!

01.06.2023 - 31.12.2023

bernujauniesuunvecakuzurija2023plakats.jpgLatvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs jau 23. reizi izsludina lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" jauno grāmatu kolekciju. Lieli un mazi lasītāji jauno grāmatu kolekciju varēs vērtēt visu gadu un par viņuprāt labāko grāmatu dot savu atsauksmi, lai nākošā gada marta mēnesī Lielajos lasīšanas svētkos varētu paziņot balsojuma rezultātus.

2023. gada programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" katrā vecumgrupā ir jāvērtē piecas grāmatas, bet Vecāku žūrijas kolekcijā – četras, papildus atļaujot izvēlēties jebkuru grāmatu no pārējās kolekcijas, lai arī pieaugušie iedziļinātos bērnu un jauniešu literatūrā.

Skolas bibliotēkā vasarā grāmatas varēsiet saņemt no 18.augusta.

Bernu_jauniesu_un_vecaku_zurija_2023.docx

Lasīt visu ziņu galerija (1)


<>


Jaunākās galerijas