Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pasākumu kalendārs

Latvijai 105

21.11.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img0100.jpgNovembris - mūsu valsts dzimšanas dienas mēnesis. Novembris ir arī Ojāra Vācieša mēnesis, viņa pasaulē nākšanas, vārda dienas un mūžībā aiziešanas mēnesis. Latvijai svinam 105 gadus, dzejniekam O.Vācietim šoruden būtu 90. Rakstīdams savam laikam, dzejnieks rakstīja mūžībai, pravietiski skatīdamies laikā. Vācieša dzeja aktuāla vēl šodien. Tāpēc mūsu skolas 10. un 12. klases skolēni, skolotāju Ingunas Auziņas un Baibas Leitartes rosināti, abiem šiem notikumiem par godu bija sagatavojuši O.Vācieša dzejas kompozīciju. To papildināja dziesmas ar dzejnieka O.Vācieša vārdiem, ko dziedāja Kate, Rimants, Evelīna un palaikam viņiem piebiedrojās arī dzejas runātāji.

Lasīt visu ziņu galerija (26)

Iesaisties LNB bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā!

01.06.2023 - 31.12.2023

bernujauniesuunvecakuzurija2023plakats.jpgLatvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs jau 23. reizi izsludina lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" jauno grāmatu kolekciju. Lieli un mazi lasītāji jauno grāmatu kolekciju varēs vērtēt visu gadu un par viņuprāt labāko grāmatu dot savu atsauksmi, lai nākošā gada marta mēnesī Lielajos lasīšanas svētkos varētu paziņot balsojuma rezultātus.

2023. gada programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" katrā vecumgrupā ir jāvērtē piecas grāmatas, bet Vecāku žūrijas kolekcijā – četras, papildus atļaujot izvēlēties jebkuru grāmatu no pārējās kolekcijas, lai arī pieaugušie iedziļinātos bērnu un jauniešu literatūrā.

Skolas bibliotēkā vasarā grāmatas varēsiet saņemt no 18.augusta.

Bernu_jauniesu_un_vecaku_zurija_2023.docx

Lasīt visu ziņu galerija (1)


<>


Jaunākās galerijas