Aktualitātes

Aleksa Valtere - konkursa "Mācos pats" uzvarētāja

27.04.2021

aleksa.jpgVecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” šopavasar izsludināja konkursu "Mācos pats", kurā tika aicināti piedalīties 1. līdz 12. klašu skolēni. Galvenais uzdevums – dalīties atziņās un pārdomās par attālināto mācīšanos, akcentējot gan izaicinājumus, gan ieguvumus. Darbus konkursanti drīkstēja iesniegt brīvā formātā, atklājot savus talantus un prasmes.

 Šajā skolēnu atziņu konkursā par attālināto mācīšanos tika saņemti pārsteidzoši daudz pieteikumu – vairāk nekā 550 radošie darbi no skolēniem visos Latvijas reģionos! Galveno balvu, portatīvo datoru, 10.-12. klašu grupā ieguva mūsu skolas 10.klases skolniece  Aleksa Valtere. Viņas sacerēto dziesmu par attālinātajām mācībām var noklausīties mūzikas straumēšanas vietnē "Spotify".  Klausies šeit!

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Piedalījāmies Lielajā talkā

24.04.2021

179710126_1695055234028633_1412865290617966234_n.jpg

24.aprīlī visi Latvijas iedzīvotāji tika aicināti piedalīties Lielajā talkā, individuāli vai kopā ar ģimeni sakopjot sētu un tuvāko apkārtni. Aicinājumam atsaucās arī mūsu skolas skolotāji un skolēni. Kā darbs veicās, varat palūkoties foto galerijā. 

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Popiela 2021

01.04.2021 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

sakums__kopija.jpgTas nebija nekāds 1.aprīļa joks, ka mūsu skolā 1.aprīļa vakarā bija popiela. Šoreiz priekšnesumi, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, tika sagatavoti un iepriekš iesūtīti video formātā. Tie bija ļoti atšķirīgi ne vien izvēlētā repertuāra ziņā, bet arī  filmēšanas vides un digitālo risinājumu ziņā. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem priekšnesumu dalībnieki varēja nebūt no vienas klases un  iesaistīt arī savus ģimenes locekļus.

 1.aprīlī tiešsaistes platformā “Zoom” 13 iesūtītos video skatījās un vērtēja žūrija (Sandra Barisa, Eva Šepetovska, Jānis Znotiņš, Jānis Bērziņš IV, Ričards Millers)  un apmēram pusotra simta tiešsaistes skatītāju.

Lasīt visu ziņu galerija (11)


<>


Jaunākās galerijas