Zinību diena

02.09.2019 09:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Vēl augusta pēdējā diena.
Vēl zvaigznes un āboli krīt.
Sirds vasarai ardievas pamāj-
Uz skolu man jāiet rīt.

2.septembrī plkst.9.00!

Gaidām skolā!

Latvijas – Dānijas sadraudzības projekts “Camp 34” 19.-23.08.2019.

Jau vairākus gadus mūsu skola piedalās pašvaldību sadarbības projektā, kurā katru vasaru vienu nedēļu bērni no Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas, Mērsraga vidusskolas un no jauniešu centra Lejres novadā Dānijā dodas ciemos viens pie otra. Šogad no 19. -23. augustam vienpadsmit mūsu skolas skolēni devās uz Dāniju, kur tika laipni uzņemti ģimenēs, gūstot iespēju izzināt valsts kultūru, tradīcijas un vēl daudz citu lietu. Skolēnus pavadīja 3 skolotājas – Danuta Dude, Lāsma Mūrniece un Maija Kesenfelde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

ERASMUS+ profesionālās pilnveides kursi Barselonā

No 1.-6. jūlijam Barselonā, Spānijas ziemeļaustrumos, notika profesionālās pilnveides kursi  "Māksla kā terapija: pašizpausme un īpašās vajadzības mākslas izglītībā". ("Art as Therapy: self-expression and special needs in art education".) 

Kursus vadīja ļoti talantīgā un ekspresīvā - Marta Mandolini, Europass Skolotāju akadēmijas pasniedzēja - trenere. Marta ir psihologs, kura ir specializējusies vizuālajā mākslā, un vairākus gadus strādā par skolotāju treneri, dzīves treneri (Life Coach) un mākslas terapeiti Florencē un Barselonā.

Šoreiz ERASMUS+ profesionālās pilnveides kursos “Māksla kā terapija…”  mācīties bija aizbraukusi Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja Dace Kalmane.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Autovadītāju kursi

19.09.2019 - 25.10.2019 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā autoskola no š.g. 19. septembra organizē B kategorijas autovadītāju apmācību.

Pirmā tikšanās 10. septembrī plkst. 16.00 311. kab., Skolas ielā 10, līdzi ņemot pasi. Sīkāka informācija pa telefonu 26590513.

Aicināti visi interesenti!

Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola ar 2019./2020.m.g. aicina darbā:

  • fizikas skolotāju,
  • mūzikas skolotāju

CV sūtīt uz e-pastu: milenbaha-vsk@inbox.lv
Interesēties pa tālruni 29418631.
Skolas adrese: Skolas iela 10, Kandava

printēt

Šī gada absolventu CE rezultāti 20.08.2019

Pavisam nedaudz atlicis līdz jaunā mācību gada sākumam. Kāds tas būs, laiks rādīs. Toties iepriekšējais mācību gads ir bijis ražīgs. Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolu beidza 16 absolventi. Viņi visi  turpina iegūt izglītību, pārsvarā savām  studijām izvēloties Rīgas Stradiņa universitāti.  Arī CE (centralizēto eksāmenu) rezultāti aizvadītajā mācību gadā ir bijuši labi, un skola patiesi lepojas ar saviem absolventiem. 

 

CE matemātika*

CE 

latv.val.*

CE

angļu val.*       

CE

krievu val.*       

CE

ķīmija

CE bioloģija

Kandavas

K.Mīlenbaha vidusskola

45.0%

(15 skolēni)

61.79%

(16 skolēni)

62.67%

(16 skolēni)

66.0%

(1 skolēns)

42.67%

(1 skolēns)       

50.67%

(6 skolēni)      

Valstī

32.68%

49.86%

62.56%

74.42%

62.97%

57.20%

* valsts noteiktie obligātie eksāmeni

printēt

Aicinām mūsu pulkā

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola turpina uzņemšanu 2019./2020.m.g. visās klašu grupās (1.-12.) pamatizglītībā un vidējā izglītībā. 

  •  Vidusskolēniem ir iespēja iegūt B kategorijas autovadītāja apliecību (satiksmes noteikumu apguve bez maksas).
  • Sadarbībā ar SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” skola piedāvā projekta „Esi līderis”  programmu „Komerczinības vidusskolēniem” un padziļinātu angļu valodu.
  • Vidusskolēniem kā izvēles mācību priekšmets „Runas māksla”.
              Uz skolu un mājup skolēnus nogādā bezmaksas autobuss. 
    Pieteikties personīgi skolas lietvedībā  17.06.-02.07. un no 05.08., līdzi ņemot pasi, skolēna dzimšanas apliecību un iepriekš iegūtās  izglītības dokumentus. Sīkāka informācija pa tālr. 63181887, mob.29418631.
printēt


<>


Jaunākās galerijas