Mācību darbs

Valsts pārbaudes darbu grafiks 2021./2022.m.g.

Valsts pārbaudes darbu grafiku 2021./2022.m.g. skatīt šeit

Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.-12.kl.

Sveicam 12. klases skolnieci Katrīnu Martu Krūmiņu ar izvirzīšanu uz latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādi 11.-12.klasēm.

Paldies skolotājai Baibai Leitartei par skolnieces sagatavošanu olimpiādei.

Lai veicas olimpiādē!

Ko gaidīt no diagnosticējošajiem darbiem?

uzdevumi_logo.jpgFebruāris un marts jau ierasts ir 3. un 6. klases valsts diagnosticējošo darbu mēneši. Tuvojoties pārbaudījumu datumiem, vecākiem bieži vien rodas jautājums - kas vispār ir diagnosticējošie darbi, kam tie domāti un kā tie ietekmē bērna mācību rezultātus. Savukārt skolēni nereti uztraucas, jo valda neziņa, ko īsti gaidīt no šiem darbiem un kam būt gataviem. Lai atbalstītu vecākus un skolēnus šajā laikā, piedāvājam informatīvu rakstu par diagnosticējošajiem darbiem un ieteikumus, kā vecāki var palīdzēt bērnam valsts pārbaudes darbu laikā, izmantojot Uzdevumi.lv.

Lasīt visu ziņu

Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8. - 9.kl.

Sveicam 9. klases skolnieci Everitu Uzuliņu ar izvirzīšanu uz latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādi 8.-9.klasēm.

Paldies skolotājai Baibai Leitartei par skolnieces sagatavošanu olimpiādei.

Lai veicas olimpiādē!

Valsts pārbaudes darbu grafiks 2020./2021.m.g.

Valsts pārbaudes darbu grafiks 2020./2021.m.g. skatīt šeit

Valsts pārbaudes darbu norises scenāriji 2020./2021.mācību gadā

Valsts pārbaudes darbu norises scenāriji 2020./2021.mācību gadā skatīt šeit

Skolas zinātniski pētniecisko darbu konference

zpd1.jpg Nu jau pierasts, ka ik gadu janvārī 11. klasei ir jāpiedalās savu zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšanā skolas konferencē.

Šis mācību gads, kaut nedaudz neparastāks, nebija izņēmums. 14. janvārī notika tiešsaistes konference, kurā tika aizstāvēti 13 darbi.  Tēmas skolēni bija izvēlējušies visdažādākās. Piemēram, tika pētīta mēness ietekme uz cilvēkiem, iemīļotākā krāsa starp  mūsu skolas skolēniem,  mobings skolā, jauniešu uzvedība policijas klātbūtnē. Skolniece Eva Rence bija izpētījusi ģenētisko pazīmju izpausmi savā ciltskokā. Ļoti emocionāls bija puišu pētītais leģendārās sporta skolotājas Gaidas Ģigules dzīvesstāsts.

Lasīt visu ziņu galerija (3)


<>


Jaunākās galerijas